​Kiedy decydujemy się na ślub, musimy zdawać sobie sprawę jak wiele trudnych decyzji jeszcze przed nami. W końcu – a tak przynajmniej twierdzi większość z nas – jest to najważniejszy dzień w naszym życiu, trzeba więc go zaplanować i przygotować perfekcyjnie. Jedną z kluczowych decyzji, jaką każdy musi podjąć, jest wybór sali weselnej. 

Jeżeli jesteście z Lublina lub z jego okolic – koniecznie powinniście zastanowić się and postawianiem na Dworek Arkadia. Jest to miejsce znane w tych okolicach, które chwali naprawdę bardzo wiele osób. Postaramy się przedstawić wszystkie jego zalety, jednocześnie informując, na co trzeba i na co warto zwracać uwagę, gdy podejmujemy decyzję o wyborze sali weselnej.

Ilość miejsca

To kryterium, które powinno być dla nas jednym z najważniejszych. Dotyczy to zwłaszcza osób, które decydują się na wesela duże – sięgające nawet 300 osób lub więcej. W wielu przypadkach wybór miejsc jest po prostu ograniczony, dlatego powinniśmy jak najszybciej zacząć poszukiwania odpowiedniego lokalu.

Dworek Arkadia posiada dwie duże sale, co ważne, możliwe jest zorganizowanie zarówno mniejszego, jak i większego wesela. W pierwszym przypadku liczba gości może wynosić 150 osób, w drugim – nawet 350! Jak widać – jest to idealne rozwiązanie nawet dla osób, które mają olbrzymią rodzinę i bardzo liczne grono znajomych, których chcą na wesele zaprosić.

Lokalizacja

Chociaż w tym przypadku można pójść na pewnego rodzaju ustępstwa – dobrze wiemy, że wiąże się to nie tylko z większymi kosztami, ale również ze sporą niedogodnością dla gości. Sala weselna lub lokal powinny być położone stosunkowo blisko miejsca ślubu a dojazd powinien być prosty. Co ważne – niezbędny jest oczywiście odpowiedni parking dla wszystkich gości.

Dworek Arkadia mieści się w Piotrowicach, nieopodal Lublina. Znajduję się nieopodal głównej trasy prowadzącej do tego miasta. Dzięki temu jest to rozwiązanie dobre zarówno dla osób, które chcą wziąć ślub w jednych z mieszczących się tam kościołów, jak i również dla osób, które ślub wezmą w jednym z licznych okolicznych miasteczek lub wsi.

Odpowiednio dobrane menu

Gdy odpowiada nam już zarówno lokalizacja, jak i lokal spełnia wymagania co do ilości gości, kolejną ważną kwestią jest menu. Przed zdecydowaniem się na daną salę weselną powinniśmy koniecznie spróbować u nich jedzenia, najlepiej kilku potraw – nie są to koszty wielkie, a jeżeli z jedzeniem będzie coś nie tak, będziemy o tym wiedzieć.

W przypadku Dworku Arkadia Para Młoda może liczyć na specjalnie dostosowane menu. Niezależnie od tego, czy zdecydują się na klasyczną, polską kuchnię, czy też na potrawy bardziej nowoczesne – kucharze spełnią ich oczekiwania. Same potrawy są niezwykle chwalone – zapraszamy do zapoznania się z opiniami gości, które znajdują się na stronie Dworku.

Wsparcie na każdym kroku

Kolejną rzeczą, na którą radzimy zwracać uwagę, jest podejście do klientów – czyli do Pary młodej, przez pracowników sali weselnej czy lokalu, zwłaszcza chodzi oczywiście o managera. Wynika to z faktu, że kwestie organizacyjne nie są proste i w takim przypadku liczy się zarówno doświadczenie pracownika, jak i również jego chęć pomocy. Dzięki temu możemy być pewni, ze wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Posiadamy również komfort psychiczny, ze w razie, gdybyśmy o czymś zapomnieli – ktoś trzyma nad tym piecze i sam wyjdzie z inicjatywą ustalenia, czy załatwienia konkretnych rzeczy. To bardzo pomocne rozwiązanie.

Oczywiście na takie podejście możemy liczyć w Dworku Arkadia. Sami pracownicy nie tylko dostępni są pod telefonem oraz maile, ale również są bardzo otwarci na pomysły ze strony Młodej Pary.

Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania.

Jeżeli poszukujecie rozwiązania optymalnego w okolicach Lublina – jeszcze raz zachęcamy do zapoznania się z ofertą Dworku Arkadia. Na stronie internetowej znajdziecie nie tylko więcej informacji o całym obiekcie, ale również liczne zdjęcia, mapę dojazdu czy kontakt. Warto sprawdzić, co Wam będą mieli do zaproponowania!

W przypadku ślubu warto zostawiać na rozwiązania sprawdzone. W końcu nikt nie chce, aby w tak wyjątkowym dniu coś poszło nie tak – to nie jest dobry dzień na aż takie niespodzianki. W Dworku miały miejsca bardzo liczne wesela – część z gości podzieliła się swoimi opiniami czy to na stronie internetowej, czy w innej formie, w internecie – sprawdźcie je sami!

Tymczasem życzymy Wam udanych przygotowań do ślubu, a następnie – wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!