Jedni sylwestra postanawiają spędzić w gronie rodziny i znajomych, a inni wolą w tym czasie szusować po górskich stokach i mieć naprawdę masę niezapomnianych wrażeń. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, to już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi propozycjami stoków narciarskich, które możesz odwiedzić podczas nocy sylwestrowej. Z pewnością się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz zechcesz tam powrócić po więcej.

Szczawnica

Jedno z najbardziej popularnych miejsc w naszym kraju i zdecydowanie polecane jako lokalizacja do spędzenia sylwestra. Znajdziesz tutaj wiele obiektów, w których będziesz mógł się doskonale bawić. Trasy są doskonale oświetlone i przygotowane, aby zapewnić jak najlepsze emocje wszystkim turystom. Jeśli zaś chodzi o noclegi, to nie ma tutaj z nimi najmniejszych problemów i każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Jednakże przestrzegamy przed tym, aby rezerwacji dokonywać nieco wcześniej, bowiem na tydzień lub dwa przed sylwestrem może Ci być ciężko znaleźć miejsce w wygodnym hotelu.

Bukowina Tatrzańska

Miejscowość, gdzie obecnie jest jedno z największych zagęszczeń w kwestii wyciągów. Miejsce dysponuje 22 wyciągami narciarskimi o różnych typach. Warto wiedzieć, że znaczna większość wyciągów daje możliwość nauki jazdy na nartach wraz z instruktorem, co dla osób początkujących na pewno będzie świetną wiadomością. Przy wyciągach możesz bez większych problemów wypożyczysz niezbędny sprzęt, wiec nie potrzebujesz od razu kupować własnych nart, czy deski.

Krynica Zdrój

Kolejne świetne miejsce, gdzie możesz miło spędzić sylwestra oraz już kolejnego dnia szusować po zaśnieżonych stokach narciarskich. Atrakcji Ci tutaj z pewnością nie zabraknie, bowiem miejscowość ma naprawdę dobre warunki do realizowania swojej narciarskiej pasji. Dodatkowo wniebowzięci będą snowboardziści, ponieważ znajdą tutaj wiele atrakcji właśnie przeznaczonych głównie dla desek.

To oczywiście nie wszystkie miejsca, jednakże wierzymy, że są to jedne z najlepszych opcji, gdzie będziesz się wspaniale bawił.