​Sylwester to niezwykła data. To prawdziwe nowe rozpoczęcie, domknięcie starych spraw, ruszenie dalej, czas na zmiany. Jesteśmy zdania, ze każdy powinien spędzać go w gronie swoich bliskich lub na hucznych balach – w końcu to jedyna taka okazja w roku! Jeżeli cały czas szukacie pomysłu na sylwestra dla siebie – serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą Dworku Arkadia, który znajduję się w okolicach Lublina, a mianowicie w Piotrowicach.

Dworek Arkadia to miejsce wyjątkowe, znane wielu mieszkańcom Lublina oraz jego okolic. Wielu gości, którzy mieli przyjemność go odwiedzić, wspomina prawdziwie eleganckie i klasyczne wnętrza czy zabytkowy park znajdujący się obok. Wiele osób organizuje tutaj wesela, konferencje czy imprezy firmowe. Tym razem jednak mowa oczywiście o sylwestrze – warto chyba jednak postawić na miejsce, w którym eleganckie imprezy na dużą skalę są prawdziwym chlebem powszednim?

Co jest w ofercie?

Pokrótce postaramy się przedstawić Wam co Dworek Arkadia przygotował na tę wyjątkową imprezę – jesteśmy też przekonani, że dla wielu będzie to oferta niezwykle zachęcająca!

W pierwszej kolejności wypada wspomnieć o wykwintnej kuchni, która będzie na nas czekała. Organizatorzy zapewniają nam starter, następnie zupę wraz z daniem głównym, dodatkowo gorące przekąski oraz uwielbiany przez wszystkich barszczyk. To oczywiście nie wszystko – bufet z zimnymi przystawkami, na który składają się zarówno ryby, mięsa jak i sałatki czy stół ze słodkościami na pewno sprawią, że na brak pyszności nie będziemy narzekać aż do białego rana!

Nie zapomniano również o napojach, zarówno gorących, jak i zimnych. Do tego czeka na nas open drink bar a całość uświetnią pokazy barmańskie. Na jedną parę, w zależności od naszego wyboru, będzie czekać 0,5 l wódki lub 0,7 l znakomitego wina. O północy oczywiście w nasze ręce trafi lampka szampana!

Dodatkowe atrakcje

Dworek Arkadia zadbał o to, aby wszyscy goście byli zadowoleni z rozpoczęcia nowego roku w ich murach. Dlatego właśnie zapewnił dodatkowe atrakcje dla swoich gości. Zacznijmy od tej najważniejszej – wszyscy do rana będą bawić się wraz z dobrze znanym i cenionym zespołem GALAXY. Do tego uwielbiana przez wszystkich foto-budka czy pokaz sztucznych ogni – nie dość, że pozostaną nam wspaniałe wspominania, to każdy będzie mógł zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcia wraz ze swoim partnerem czy też innymi bliskimi osobami.

Sala balowa

Cała zabawa odbędzie się oczywiście w znanych stałym bywalcom Sali Balowej oraz Sali Kryształowej. Mogą one pomieścić aż do 500 osób! Sala Balowa usytuowana jest w centralnej części dworku i jak sugeruje sama nazwa – jest ona salą taneczną. Co ważne, w trosce o gości, mamy w niej do czynienia z parkietem naprawdę wysokiej klasy, wykonanym z drewna egzotycznego. Dzięki temu możemy być pewni, że zabawa sylwestrowa będzie trwała do rana!

Dodatkowo, sale są niezwykle eleganckie, z odpowiednio dobranymi kolorami – od bieli do brązu. Natomiast w samej Sali Kryształowej, znów – jak sama nazwa wskazuje – mamy do czniania z przepięknymi, kryształowymi żyrandolami. Do tego obrazy Edgara Degas, które znajdują się na ścianach oraz lustra, które będą nas otaczać – takie dekoracje zachwycą swym wdziękiem nawet najbardziej wymagających gości.

Ceny

Czas oczywiście wspomnieć o jednaj z najważniejszych kwestii dla Gości – oczywiście mowa tutaj o cenie. Nie jest ona jednak zbytnio wygórowana – zaczyna się bowiem od 500 zł za parę. Wszystko zależy od czasu, w którym dokona się rezerwacji. Jeżeli więc udało nam się Was przekonać do spędzenia sylwestra właśnie w Dworku Arkadia – nie czekajcie, czym prędzej skontaktujcie się z nimi oraz dokonajcie rezerwacji.

Jedyna noc w roku

Jak już wspominaliśmy, sylwester to jedyna taka noc w roku, warto więc spędzić ją w sposób wyjątkowy. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że szampańska zabawa do rana w Dworku Arkadia jest na tę okoliczność naprawdę wspaniałym pomysłem! Doświadczenie, wspaniałe miejsce odbywającego się balu, piękna okolica, znakomity zespół – to i wiele więcej składa się na murowany sukces i wspaniałą zabawę wszystkich z Gości.

Jeżeli więc cały czas nie masz pomysłu na Sylwestra – czym prędzej sprawdź wszystkie szczegóły na stronie Dworekarkadia.pl. Tymczasem, wszytymi Wam życzymy szampańskie zabawy i wspaniałego roku 2018! .