Wielu osobom sylwester w górach wydaje się być drogim rozwiązaniem, jednakże jest to nieprawda. Można bez większych problemów zorganizować sobie taki wyjazd i na pewno nie trzeba na to wydawać bardzo dużych nakładów pieniężnych. W tym artykule doradzamy w jaki sposób można mieć naprawdę tani wyjazd sylwestrowy.

Zarezerwuj nocleg wcześniej

Jeśli rozpoczniesz poszukiwania noclegi na kilka miesięcy wcześniej, to masz wielką szansę trafić na naprawdę okazyjne ceny. Musisz się liczyć z tym, że im bliżej sylwestra, to ceny będą wyższe, a noclegów coraz mniej bo ludzie gorączkowo będą rezerwować ostatnie miejsca. Polecamy korzystanie z różnych wyszukiwarek najtańszych hoteli. Obecnie jest kilka świetnych tego typu aplikacji w internecie, gdzie bardzo precyzyjnie można określić jakie ceny nas interesują i na jaki termin.

Dzielimy koszty pomiędzy wszystkich uczestników

Jest to kolejny świetny sposób na to, aby jeszcze bardziej zredukować koszty. Najlepiej jeszcze przed sylwestrem podliczyć wszystkie koszty, które muszą w związku z tym zostać poniesione i podzielić je pomiędzy liczbę uczestników imprezy. Warto więc w góry wybrać się ze znajomymi, dzięki czemu z pewnością za hotel zapłacicie znacznie mniej.

Sylwester to nie tylko bal

Przyjęło się, że jak jest sylwester, to musi być również huczny bal. Wbrew pozorom w górach bal jest do niczego nie potrzebny i bez tego również można się świetnie bawić. Jednym z bardzo ciekawych pomysłów jest np. kulig połączony z ogniskiem. Musisz wiedzieć, że to głównie od Ciebie i Twoich znajomych zależy, czy na pewno będziecie się dobrze bawić.

Nie potrzebujesz wyszukanych strojów

Jeśli sylwester będzie spędzany przez Ciebie w górach i rezygnujesz z balu sylwestrowego, to również i wydatki na strój można znacznie zredukować. Jak więc widzisz, wcale nie trzeba wydawać kroci, aby się naprawdę dobrze bawić. Czasami wystarczy mieć dobry pomysł i z pewnością sylwester będzie niezapomniany nie tylko dla Ciebie, ale również i Twoich znajomych.