Chciałbyś odwiedzić Lublin lub jego okolice? A może po prostu szukasz miejsca, w którym mógłbyś komfortowo odpocząć, czy to w trakcie majówki, czy też po prostu podczas standardowego weekendu? Jeśli tak – koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą Dworku Arkadia.

Znajduje się on w Piotrowicach, nieopodal Lublina. Jest to bardzo dogodna lokalizacja zarówno dla osób, które chciałby odwiedzić Lublin, jak i również nacieszyć się jego okolicami. Dotarcie do samego Lublina samochodem powinno zająć raptem 20 minut! Dodatkowo, w okolicy można liczyć na takie atrakcje, jak chociażby Zalew Zembrzycki. To idealne miejsce, jeżeli mamy w planach skorzystać z doskonałej pogody i odpocząć nad wodą. To również idealne miejsce dla fanów wędkowania, więc jeżeli się do nich zaliczasz – również powinieneś poważnie brać pod uwagę odwiedzenie tego miejsca!

Dlaczego Dworek Arkadia?

Sam dworek możemy zaliczyć do miejsc naprawdę urokliwych. Gdy go odwiedzimy, otoczy nas nie tylko piękna sceneria, zadbana okolicy, ale i po prostu cisza i spokój – jak już wspominaliśmy, to naprawdę doskonałe miejsce, aby wypocząć i odciąć się od miejskiego hałasu oraz ciągłego pędu.

Nie znaczy to jednak, że w samym Dworku nie możemy liczyć na nowoczesne wyposażenie! Wręcz przeciwnie, sam dworek jest przystosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. Wszystko po to, aby czuli się oni w jego murach po prostu bardzo komfortowo. Nie zmienia to jednak faktu, że pomimo wielu udogodnień, ceny w tym miejscu możemy zaliczyć do niezwykle korzystnych.

Sam Dworek oferuje swoim gościom 12 pokoi, w których w sumie jednocześnie może nocować do 30 osób. Wszystkie są nowoczesne, wykończone z największą starannością oraz dostosowane do potrzeb gości. Jeżeli mowa o kwestii wygody oraz samego bezpieczeństwa – Dworek Arkadia zdecydował się tylko na najwyższe standardy.

Restauracja

Wygodny wypoczynek w dobrej cenie to jednak nie wszystko. Warto mieć pod ręką również dobrą restaurację, w której w każdej chwili morzem zdecydować się czy to na pyszne śniadanie, obiad czy kolację. Nie inaczej jest w Dworku Arkadia – oferuje on swoim gościom swoją restaurację, w której będą mogli liczyć na pyszne posiłki również w bardzo okazyjnych cenach. Szeroki menu oraz doskonała obsługa sprawią, że każdy gość będzie z wizyty w niej bardzo zadowolony!

Wspaniała okolica

Jak już wspominaliśmy, okolica sprawia, że aż chce się tutaj wypoczywać. Na pewno wielu gości będzie zachwyconych faktem, że Dworek otoczony jest wspaniałym parkiem, liczącym sobie setki lat. To idealne miejsce na spacer czy chwilę relaksu. Całość sprawia, że sam Dworek posiada prawdziwy, staropolski charakter, który tak bardzo doceniają jego liczni gości.

Organizacja imprez i eventów

Sam Dworek to nie tylko doskonałe miejsce do tego, aby w nim nocować czy wypoczywać. Jest on doskonale wyposażony, jeżeli mowa o organizacji ślubów, wesel czy innych, nawet niezwykle dużych wydarzeń. Jeżeli więc ktoś z czytających poszukuje takiego obiektu w Lublinie lub w jego okolicach – z ofertą Dworku Arkadia po prostu nie można się nie zapoznać. Jesteśmy pewni, że spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dodatkowo zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie znajduje się nie tylko szeroka oferta czy zdjęcia, ale również możliwość odbycia wirtualnego spaceru po tym obiekcie, co na pewno zainteresuje wielu potencjalnych gości!

Odpoczynek dla każdego

Niezależnie od tego, czy poszukujemy idealnej lokalizacji na wypoczynek podczas zbliżającej się majówki, czy też chcemy po prostu na kilka wyrwać się z miasta lub odwiedzić inne – w tym przypadku Lublin, Dworek Arkadia będzie doskonałym wyborem. Odnajdziemy tutaj spokój, otoczymy się piękną przyrodą i będziemy mogli liczyć na wspaniałe potrawy w tutejszej restauracji. Wszystko to w niezwykle korzystnych cenach.

Już teraz zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Jesteśmy przekonania, że każdy z gości, który zdecyduje się na odwiedzenie Dworku Arkadia, będzie niezwykle zadowolony z tej decyzji!

Tymczasem już teraz życzymy wszystkim udanego wypoczynku podczas zbliżającej się majówki!